Posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów dla większych grup nawet do 30 osób. Serdecznie zapraszamy :)
Menu

O Nas

Jeśli szukają Państwo czystych plaż odpowiednich dla dzieci, spokojnego wypoczynku, specjałów śródziemnomorskiej kuchni, komfortowych apartamentów z widokiem na morze… to są Państwo w dobrym miejscu… Zapraszamy!

Apartmani Dalmacija**** to wybudowany w 2018 roku obiekt oferujący komfortowe czterogwiazdkowe apartamenty w kameralnej miejscowości Grebaštica, prowadzony przez polską rodzinę. Grebaštica to niewielka, miejscowość w Dalmacji, położona na Riwierze Šibenik- Primošten.

Jadąc do nas z południowej Polski mają Państwo do pokonania niewiele ponad 1000 kilometrów. Oferujemy także możliwość zorganizowania transferu z lotniska w Splicie (46km) czy w Zadarze (94km).

Przez cały sezon jesteśmy na miejscu, starając się zapewnić naszym gościom wypoczynek na najwyższym poziomie. Dowodem na to jest wystawiona przez Booking.com ocena 9,8 za 2018 rok, z czego jesteśmy niezmiernie dumni i za co gorąco dziękujemy naszym gościom!

Chętnie służmy pomocą oraz z przyjemnością podzielimy się z Wami informacjami na temat interesujących atrakcji, plaż, imprez oraz ciekawych miejsc w Chorwacji... oczywiście po polsku :) W Chorwacji zakochaliśmy się ponad 20 lat temu, w związku z czym większość tego co możemy Państwu polecić sprawdziliśmy sami.

Opinie o nas